Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Masz pytania i wątpliwości? Napisz do nas! 

REZERWUJ

Roztwór soli Epsom jest intensywnie filtrowany za pomocą antybakteryjnych filtrów polimerowych z jonami srebra. Kolejnymi elementami zapewniającymi sterylność są dyspenser z tlenem aktywnym oraz jonizator i ozonator dezynfekujący kapsułę. Filtracja odbywa się po każdym zabiegu oraz co kilkanaście minut w przypadku gdy kapsuła nie jest używana.
Nie musisz zabierać niczego ze sobą. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w pokoju floatingowym. Klapki, ręczniki, kosmetyki, zatyczki do uszu, wszystko to będzie czekać na Ciebie.
Jak przygotować się do sesji? 
Zjedz lekki posiłek na około godzinę przed sesją, unikaj kawy i innych środków pobudzających, golenie i depilacja bezpośrednio przed wizytą również nie są wskazane. Przybądź do salonu 15 minut wcześniej, tak abyśmy mogli zapoznać Cię z przebiegiem zabiegu.  
Floating to dla mnie nowość. Od czego zacząć? 

Na naszej stronie zebraliśmy kluczowe informacje. Zapoznaj się z sekcją Pierwsza sesja. Następnie przejdź do sekcji Oferta i wybierz typ swojej sesji lub odpowiedni pakiet. Rezerwacje możesz wykonać szybko i wygodnie on-line w sekcji Rezerwuj.  

Co w przypadku jeśli cierpię na klaustrofobię? 
Klaustrofobia to jedna z najczęstszych początkowych obaw. Okazuje się jednak, że w większości przypadków, środowisko kapsuły deprywacyjnej nie rodzi tego typu problemów. Jednakże w przypadku jakichkolwiek wątpliwości możesz zawsze pozostawić włączone światło i otwarty właz kapsuły. To Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja sesja. 
Czy muszę zabrać strój do kąpieli? 
Podstawą floatingu jest absolutny komfort, dlatego większość sesji odbywa się w negliżu. Jednakże strój kąpielowy jest oczywiście akceptowalny. Oprócz tego wszystko co potrzebne do sesji np. szampon, mydło, klapki i ręcznik będziesz mieć do dyspozycji.    
Czy mogę utonąć jeśli zasnę podczas sesji?
Czy mogę korzystać z floatingu podczas ciąży?
Jak oczyszczana jest solanka?
Czy muszę coś zabrać ze sobą na sesję?
Nie musisz zabierać niczego ze sobą. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w pokoju floatingowym. Klapki, ręczniki, kosmetyki, zatyczki do uszu, wszystko to będzie czekać na Ciebie.
Czy muszę coś zabrać ze sobą na sesję?
Nie ma absolutnie takiego ryzyka. Dzięki rozpuszczonej soli woda ma tak dużą wyporność, że Twoje ciało będzie unosić się w solance bez najmniejszych trudności.
Zdecydowanie tak. Ograniczenia dotyczą jedynie kobiet w I trymestrze ciąży i są one podyktowane raczej ostrożnością niż jakimikolwiek konkretnymi przeciwwskazaniami. Floating pozytywnie wpływa na organizm przyszłej mamy na wiele sposobów począwszy od odciążeniu układu szkieletowo-mięśniowego, a na wyciszeniu i lepszym kontakcie z dzieckiem skończywszy. 

NAPISZ DO NAS

Najlepszy floating w samym centrum Warszawy