Co piąty Polak doświadcza codziennie stresu w pracy, a blisko połowa twierdzi, że stresuje się w pracy często lub bardzo często. Pod tym względem przodujemy w Europie. Aż 80% Polaków przyznaje, że stres towarzyszy im codziennie. To powoduje, że pozostajemy pod ciągłym wpływem hormonów stresu  - kortyzolu, adrenaliny, noradrenaliny, które rozregulowują nasz układ hormonalny i odpornościowy, otwierając drogę szeregu chorobom i dolegliwościom.  

We Float Sense postanowiliśmy wesprzeć wszystkich, którzy mierzą się ze stresem i jego negatywnymi skutkami. W samym centrum Warszawy oddaliśmy Wam do użytku komfortowe studio floatingowe. Znajdziesz nas tuż obok Kinoteki. Dojedziesz wygodnie komunikacją miejską, lub samochodem, który zaparkujesz nieopodal wejścia do studio. Chcieliśmy abyś mógł/mogła korzystać z floatingu zawsze wtedy kiedy przyjdzie Ci na to ochota lub akurat potrzebujesz relaksu. Dlatego do naszego studio możesz przyjść wprost z ulicy, a wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na miejscu.

 

Float Sense we współpracy z Afrodyta Expert of Beauty - floating w samym centrum Warszawy wtedy kiedy go potrzebujesz 

Znajdziesz nas w PKiN, tuż obok wejścia do Kinoteki. Dojedziesz metrem lub samochodem, który zaparkujesz pod naszym studio 

Doskonała lokalizacja 

W naszym studio znajdziesz wszystko co potrzebne, dlatego na sesję możesz przyjść właśnie wtedy kiedy jej potrzebujesz.

Kompleksowa obsługa

Do dyspozycji masz komfortowy pokój floatingowy i najwyższej klasy kapsułę floatingową.

Najwyższej jakości sprzęt

REZERWUJ

Najlepszy floating w samym centrum Warszawy