Nasze pakiety pozwalają korzystać z floatingu w najlepszych cenach

Aby w pełni odkryć korzyści floatingu polecamy odbywać min. 3 sesje w ciągu 45 - 60 dni. Specjalnie z myślą o osobach chcących korzystać z floatingu regularnie, przygotowaliśmy ofertę pakietów. Kupując pakiet otrzymasz mailem kod, dzięki któremu będziesz mógł zarezerwować  sesje floatingowe za pomocą naszego systemu rezerwacyjnego. 

Współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami, trenerami 

Współpracujemy z lekarzami, fizjoterapeutami, trenerami stosującymi floating w swojej praktyce lekarskiej i zawodowej. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy i opracowaniu dedykowanej oferty.  

Floating to przede wszystkim relaks i dlatego u nas nie musisz się spieszyć ani o nic martwić. Każda sesja floatingowa to pełne 60 lub 90 minut czystego floatingu. Po upływie czasu zabiegu masz kolejne 15 minut na wzięcie prysznica, wysuszenie włosów i ubranie się. W naszym studio znajdziesz wszystko co niezbędne do sesji: ręcznik, klapki, naturalne kosmetyki, środki do zmycia makijażu, zatyczki do uszu.   

Rezerwacja sesji floatingowej odbywa się całkowicie online, a płatności są realizowane za pośrednictwem operatora Przelewy24. Jeśli dysponujesz kodem rabatowym podaj go podczas rezerwowania sesji. Jeśli coś pokrzyżowało Twoje plany, zawsze możesz przełożyć sesję floatingową kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie

REZERWUJ

KONTAKT

ZAMów TERAZ

ZAMów TERAZ

ZAMów TERAZ

Cennik sesji i pakietów floatingowych Float Sense, współpraca  

Najlepszy floating w samym centrum Warszawy